درباره وبلاگ

در عصر حاضر لزوم استفاده از تکنولوژی و امکانات فناوری اجتناب ناپذیر می باشد . هم میهنان عزیز با توجه به پتانسیل علمی بالا در داخل کشور برای فراگیری و استفاده از این امکانات نیاز به مراجع اطلاع رسانی دارند . مابر آنیم تا بستری برای تبادل اطلاعات علمی و آموزشی با کمک شما عزیزان فراهم سازیم . ما منتظر یاری سبزتان هستیم .
موضوعات
آرشيو مطالب
وبلاگ دوستان
 
Visit : 997
در اینجا چگونگی تشخیص مقاومت ها و تشخیص آن با کد های رنگی بصورت کاربردی تشریح شده است . دوستان و دانشجویان محترم می توانند از نرم افزار پیوست شده نیز استفاده کنند و به راحتی مقاومت مورد نیاز خود را محاسبه نمایند . ...

ساخت نرم افزاری های کاربردی در زمینه الکترونیکی روز به روز رو به افزایش است . یکی از این نرم افزار ها که البته از حجم خیلی کم و کارایی در حد متناسب دارند نرم افزار رنگ مقاومت هست به طوری که شما میتوانید رنگ مقاومت را درآن انتخاب کنید و مقدار آن را برای شما نشان میدهد.

البته کارایی اصلی این نرم افزار جهت آموزش میباشد و و البته میتوان به کمک آن  مقدار دقیق تلرانس را در مقاومت های دقت بالا که شامل ۴ رنگ برای تعیین مقدار مقاومت هست بدست آورد


1 2 3 4 5
نویسنده : Alireza fazli
دوشنبه 19 دی 1390
برق و مدارات کنترل, نرم افزار, تخصصی,
صفحات سایت
پیوندهای روزانه
کد های کاربر

www.samenblog.com -->ساخت وبلاگ

آمار وبلاگ
» بازدید امروز : 14
» افراد آنلاین : 1
» بازدید دیروز : 6
» بازدید ماه : 2280
» بازدید سال : 14963
» کل بازدیدها : 90291
» مجموع اعضا : 15
» تعداد مطالب : 106
» تعداد نظرات : 19

تمامی حقوق متعلق به وبلاگ کداستاندارد مقاوت ها می باشد. کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد. طراحی و کد نویسی توسط : قالب سبز.